XIV LO SIO2

Nowości

Python

Administratorzy konkursów mogą zezwolić na wysyłanie rozwiązań w Pythonie. Korzystamy z Pythona w wersji 3.6.5. Limity czasowe są identyczne dla wszystkich języków programowania.

Sprawdzaczka

Zastąpiliśmy starego dobrego oitimetool'a nową sprawdzaczką opartą o rozwiązania stosowane na IOI. Jest ona bezpieczniejsza, a sprawdzanie przebiega zauważalnie szybciej.

SmartJudgeTM

(patent pending)

Sprawdzaczki pracujące w trybie SmartJudgeTM będą oceniały tylko testy wpływające na wynik, co pozwoli uniknąć niepotrzebnego obciążania sprawdzaczek.

FAQ

Gdzie moje dane?

Uczestnicy konkursów mogą uzyskać dostęp do treści zadań i swoich zgłoszeń poprzez przycisk "Archiwum" w menu konta. Administratorzy konkursów mają dodatkowo dostęp do paczek zadań oraz zgłoszeń wszystkich uczestników.

Czemu nie przenieśliście konkursów?

Ze względu na liczne różnice między starym SIO2 Staszica a aktualną wersją SIO2 Olimpiady, którego nasz system jest pochodną, niemożliwe było zachowanie wstecznej kompatybilności. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na bezpieczniejszą opcję udostępnienia danych tylko do odczytu.

Zauważyłem błąd!

Cóż, bardzo możliwe. Jeżeli chcesz pomóc nam go wyeliminować, napisz maila, w którym opiszesz, na czym ten błąd polega i jak możemy go odtworzyć u siebie. Nasz mail to: sio2@staszic.waw.pl