All messages

General: Re: KOD KMR

Public message

Wstawiłem kod konstruowania słownika podsłów bazowych algorytmu KMR, który omawialiśmy na ostatnim kole. UWAGA! istnieje obawa, iż przedstawiliśmy Wam niewłaściwy sposob sortowania kubełkowego par. W kodzie jest on poprawnie działający w czasie liniowym i polega na: 1. sortowaniu kubełkowym po DRUGIEJ współrzędnej pary 2. utworzeniu wektora w kolejności z sortowania po drugiej współrzędnej 3. sortowaniu kubełkowe po pierwszej współrzednej tego wektora 4. utworzony teraz wektor jest posortowany po pierwszej i drugiej współrzednej Za to nieporozumienie przepraszamy Miłej zabawy : ))))

General: Ankieta

Public message

Na stronie głównej pojawił się link do ankiety dotyczącej tematów przyszłych kółek - prosimy o wypełnienie link -> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrvLIQqo-_pCbYTSw17y0n0Ne_UYjJl4BO3bqME1PkujSdmw/viewform?fbclid=IwAR2sY9Sb3_YAy1M7sh__456FUZE3zBIy9Jc_bHpexeLmvA4oUV9D2w6ct5M

General: Odp: Suma rekurencyjna

Public message

Teraz w plikach znajduje się poprawiony kod na to drzewo

General: kod do LCA

Public message

Pojawił się kod do LCA

General: Kontest 15.01.2017

Public message

15.01 chcielibyśmy przeprowadzić kontest - dlatego prosimy was o punktualność, bo o 15:15 chcielibyśmy wystartować z rundą, a przed tym przydałoby się powtórzyć parę istotnych informacji. Weźcie też swoje laptopy, bo nie dla każdego może starczyć komputerów szkolnych. Kontest można również pisać zdalnie, z domu. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie - więcej informacji będzie na dashboardzie.

General: Odp: Kółko

Public message

Nie, pomyliłem się pisząc ogłoszenie, oczywiście chodziło mi o wtorek 11.12, przepraszam za wprowadzenie w bład.

General: Re: Kod Dijkstry

Public message

Kod do algorytmu Dijkstry został dodany, znajduje się w zakładce 'Pliki'. Spróbujcie zmierzyć się najpierw jednak z jego samodzielnym zaklepaniem, jak mówiliśmy na kółku.

General: Omówienie zadań OIa

Public message

Osoby zainteresowane rozwiązaniami zadań pierwszego etapu OIa mogą przyjść na kółko Stanisława Strzeleckiego w piątek (16.11) na godzinę 16:30.